Naše MISE: "Podporujeme maminky k prožití MD aktivně a s úsměvem. Inspirujeme a rozdmýcháváme motivaci k pohybu a k akci. Nabízíme jedinečnou šanci seberealizace a seberozvoje." 

4 zaručené tipy, jak strávit mateřskou v pohybu  

NEJEN NAŠE AKCE

Aneb kde se můžeme vidět?:)

ČESKÁ HRAČKA 17. - 18. 11. 2017

Česká hračka srdečně zve všechny milovníky české hračkářské, designové a řemeslné tradice na prodejní výstavu VYROBENO V CZECHII - V ČESKÉ REPUBLICE. Součástí výstavy budeme i my,  Strollering®. Pro malé i velké je připraven doprovodný program a nabídka kvalitního občerstvení z lokálních surovin. Přijďte se podívat, těšíme se na vás!

Více informací

ŠKOLENÍ NOVÝCH LEKTOREK 25. - 26.11. 2017

Na školení Cvičení s kočárky si rezervujte poslední listopadový víkend! Milujete pohyb? Baví vás sport? Chcete udělat něco pro své tělo a zároveň být celou dobu se svým děťátkem? Chcete se scházet s ostatními maminkami a sdílet věci mateřské?:) To vše spojuje Strollering a právě vy můžete být tou, která ve vašem městě toto všechno nabídne dalším maminkám.

Připravte se na den a půl skvělého školení, kde vedle fůry nových poznatků a informací načerpáte také spoustu energie, a vaše bříško si mákne z nálože smíchu!:)

Více informací

A kde jste nás mohli vidět?:)

AKTIVNÍ ODPOLEDNE S FEEDO.CZ - 13.9. 2017

Pomohly jsme dobré věci a ještě jsme udělaly něco pro sebe!

Aktivně zábavné odpoledne s Feedo.cz na Teribear Hýbe Prahou aneb prima den s medvědem na Vítkově. Čekala a nás lekce báječného Strolleringu®, občerstvení a také tombola, kde maminky se svými dětmi mohly vyhrát hodnotné ceny. 

Více informací

FESTIVAL SPORŤÁČEK PRAHA - 9.9. 2017

V sobotu 9.9.2017 se ve Sportovním areálu Hamr Braník, konal další ročník festivalu Sporťáček, kde byl samozřejmě i Strollering® 🙂 Báječně jsme si to užily! Slalom pro dětičky s kočárky, ke kterému se přidali i tatínkové a pro ty, co nechtěli moc závodit, jsme si připravili kočárkové omalovánky:)

Více informací

RATOLEST FEST - 27. 5. 2017

Společně s kočárky B.O.B. jste Strollering® mohli potkat na RATOLEST FESTu na Náplavce na Praze 2. Počasí bylo prostě pohádkové, my jsme si s dětmi daly kočárkový slalom a dokonce jsme se povozily ve výborném kočárku B.O.B.!

Více informací

S KOČÁRKEM PRAHOU 2017

Strollering® jste mohli potkat na akci S kočárkem Prahou 2017 a nás při cvičení s kočárky v akci:) Podívejte se na video z letošního ročníku!

Video