"Ženám nabízíme radost a rozdmýchání životní energie prostřednictvím pohybu myšlenek a těla." 

28denní výzva

se Strolleringem

Viditelná změna vašeho těla za 28 dní!!!

Pojďte společně s námi do 28denní výzvy se Strolleringem!

  • 28 úžasných dní, které změní váš životní styl:) ….Óóóó to jsou silná slova, že?:))) Tedy alespoň se o to pokusíme... a hlavně my VĚŘÍME, že vydržíme, a že přístup ke stravování a cvičení ZMĚNÍME!!!
  • 28 doporučených jídelníčků včetně receptů na každý den.
  • 15 osvědčených cviků ... každý týden 3-4 nové osvědčené cviky, kterými zaručeně zpevníte postupně celé tělo. Na konci výzvy tak získáte pěknou zásobu cviků:)
  • Rozpis cviků a jejich opakování na každý týden.
  • Odškrtávací kalendář včetně prostoru, kde si budete zapisovat své míry na začátku každého týdne (ten pocit, kdy si poslední týden do svého kalendáře zapíšete nižší čísla, bude úžasný!).
  • Uzavřená facebooková skupina, kde jako vždy můžete sdílet své úspěchy i své krize, fotografie právě připraveného oběda nebo toho, jak cvičíte.

CENA 28denní výzvy

cena zahrnuje cvičební a stravovací plán na 28 dní

336 Kč

... recepty a cviky za pouhých 12 Kč na den! Není to úúúžasné?:)

Nebaví vás vařit podle "nějakého" jídelníčku a receptů?

MÁME PRO VÁS ŘEŠENÍ! 

Samy jsme vyzkoušely a ochutnaly jídla od Zdravého stravování, partnera Závodů kočárků 2018 v Praze. Jelikož jsme byly opravdu, ale opravdu nadšené, rozhodly jsme se, že své nadšení předáme dál i mezi vás 🙂

S 28denní výzvou získáváte SLEVOVÝ KÓD!

S objednáním jakékoliv Strollering® výzvy automaticky obdržíte slevový kód pro nákup programu od Zdravého stravování. Sleva pro jakýkoliv program, který si vyberete. Například programy: Pro zdraví, Pro kojící maminky, Bez masa...

Zdravé, chutné, pestré a čerstvé jídlo na každý váš den a přímo k vám domů! Vybírejte a objednávejte přímo u Zdravého stravování!

CENA 28denní výzvy

cena zahrnuje cvičební a stravovací plán na 28 dní

336 Kč

... recepty a cviky za pouhých 12 Kč na den! Není to úúúžasné?:)