Naše MISE: "Podporujeme maminky k prožití MD aktivně a s úsměvem. Inspirujeme a rozdmýcháváme motivaci k pohybu a k akci. Nabízíme jedinečnou šanci seberealizace a seberozvoje." 

Milé maminky, milé ženy!!

Po krásném jarním prodlouženém víkendu na Friesových boudách vám přinášíme možnost jet s námi na další pobyt plný Strolleringu.

Srdečně vás zveme na PODZIMNÍ STROLLERING VÍKEND v hotelu MONÍNEC! 

Přes den si společně s dětmi užijeme pohyb a zábavu. Večer budeme řádit bez nich! :)) Nezáleží na tom, jak máte staré děti a kolik jich máte = cvičit můžete i bez kočárku a v době lekcí se o starší děti postará "hlídací teta". 

Kapacita hotelu je omezená, takže platí kdo dřív přijde, ten dřív..... 🙂

CO VŠECHNO VÁS ČEKÁ?

 • 3 lekce Strolleringu® = 3 lekce outdoor 
 • 1 lekce indoor Intervalový trénink a posilování 
 • 3 mini-lekce (15 min.) na břišní svaly
 • všechny lekce pod vedením naší lektorky Sandry Jandové
 • 2x 1 hod. volného vstupu do bazénu vč. vířivky
 • hlídání starších dětí v době lekcí Strolleringu®  
 • Hotel Monínec*** leží na Javorové skále 70 km jižně od Prahy na pomezí Středočeského a Jihočeského kraje nedaleko města Sedlec-Prčice. Je nejvyšším bodem v ose Praha - Šumava ve výšce 723 m.n.m. Z hotelu je krásný výhled na krajinu Českého Meránu a České Sibiře. Nabízí komfort i pohodu uprostřed přírody a je vhodný pro sport i relaxaci.
 • vybavení a služby hotelu: restaurace s terasou, wellness (bazén, sauna, masáže, tělocvična), konferenční sál a salonek. 
 • stravování v ceně: polopenze

CENA NEZAHRNUJE:

 • dopravu
 • cestovní postýlku s lůžkovinami (možné objednat za poplatek 100 Kč / víkend)

CENA od:   3. 460 Kč

cena pro 1 maminku a dítě do 3 let

NEPŘEHLÉDNĚTE DŮLEŽITÉ INFORMACE!

 • Kapacita hotelu je omezená. Hlaste se tedy prosím co nejdříve.
 • Pobyt bude realizován pouze při naplnění kapacity min. 9 maminek
 • V hotelu máme rezervovány 2lůžkové pokoje = většinou obsadí 1 maminka + dítě/děti, 3lůžkové pokoje. Samozřejmě je možné vzít na víkend svou drahou polovičku, obsadíte pak 3lůžkový pokoj nebo 2lůžkový pokoj s dětskou postýlkou.  Rozdělení do pokojů budeme tvořit postupně podle pořadí došlých přihlášek, na základě vašich přání (ubytování společně s kamarádkou) a ke spokojenosti všech! 🙂
 • Do poznámky v přihlášce uveďte jaké ubytování preferujete dle popisu výše.
 • Pokud nespadáte ani do jedné cenové kategorie, např. jste maminka se staršími dětmi/s více dětmi/pojedete s babičkou, manželem, partnerem apod., zaškrtněte kteroukoliv z cenových položek, do poznámky uveďte tuto skutečnost a my vás budeme kontaktovat s novou fakturou = tedy tu, která vám přijde nehraďte!!!  

Jaké byly předchozí pobyty? 

5. a 6. ročník Strollering® Dámské jízdy v Krkonoších na Friesových boudách

"Holky ze Strolleringu pro nás vytvořily úžasný pobyt plný zážitků, cvičení, legrace, popovídání si, relaxu a čistého vzduchu 🙂 Mě i mým dvěma malým raubířům se ve FB moc líbilo, nechtělo se nám domů. Ty čtyři dny tak rychle utekly.....takže zase se musíme setkat. Mé svalstvo je jediné rádo, že už pobyt skončil :-)"

Alčamaminka dvou úžasných dětiček

"Celkově ten víkend hodnotím velmi pozitivně, vlastně jsem si oddychla,což jsem tedy vůbec nečekala 🙂 Lekce byly naprosto perfektní, moc jsem si je užívala:-) Děláte to přesně podle mých představ, dát si do těla, ale zároveň držet nějakou tepovku, to je moje 🙂 Šimon zase skvěle zvládl hlídání od Lucky, což je pochvala pro Lucku, protože Šimon je v tomto poměrně komplikovaný a mnohdy nepřijme "nového dospěláka" tak rychle. Líbily se mi i večery, kdy se posedělo a popovídalo a nešlo se hned spát, i když toho měla každá z nás za celý den jistě dost. Jinak musím říct, že jsem si s vámi opravdu odpočala a už se nemohu dočkat, až zase vyrazím do parku na lekci :-)"

Zlatadvojnásobná maminka

"Mně osobně se akce moc líbila, nemám vůbec co vytknout, co se týče cvičení nebo organizace a i kolektiv byl super. Já osobně bych možná pro příště uvítala polopenzi, ale to je spíš individuální, co komu vyhovuje a nebo jestli to vůbec ubytování nabízí. Pokud mi to vyjde termínově, ráda se zúčastním i na podzim :)"

Petramaminka báječného klučíka

"Super relax víkend, děti si to také užily, není co vytknout :-)"

Luckamaminka dvou krásných holčiček

Podívejte se na video z ročníku 2014 🙂

TĚŠÍME SE NA VÁS! 

Kdo vás bude víkendem provázet? 

Andrejka a Sandra
Andrejka a Sandra
organizátorky, manažerka, lektorka a především maminky krásných holčiček 🙂