Naše MISE: "Podporujeme maminky k prožití MD aktivně a s úsměvem. Inspirujeme a rozdmýcháváme motivaci k pohybu a k akci. Nabízíme jedinečnou šanci seberealizace a seberozvoje." 

Sandra Jandová

instruktorka kondičního posilování, školitelka a instruktorka programu Strollering®, jednatelka společnosti Active Women s.r.o.

Jsem hrdou maminkou dcerky Natálky, lektorkou nejen Strolleringu a milovnicí oříškové čokolády...:) 

Strollering mě naprosto učaroval! Hlavně díky nadšení a radosti mých úžasných maminek, které si několikrát týdně s neuvěřitelnou energií přicházejí se mnou dát do těla!

Jsem spolumajitelkou nově založené společnosti Active Women s.r.o. a programu Strollering®, instruktorkou kondičního posilování, školitelkou a instruktorkou programu Strollering®. 

Společně s Natálkou cvičíme Strollering® v Praze - Čakovicích a Letňanech. Vedle Strolleringu se mnou můžete zažít i další "indoor" lekce, které jsou vhodné pro maminky po porodu, s dětmi i bez dětí, tak i pro ženy, které mají těhotenství a porod dávno za sebou nebo před sebou. 

Chcete si se mnou přijít zacvičit? Kde mě můžete potkat, zkusit mé lekce, ať už "strolleringové" nebo klasické, najdete zde, na této stránce níže 🙂

SKUPINOVÉ LEKCE

Kdy a kde si se mnou můžete zacvičit?

STROLLERING®

Strollering® lekce cvičíme po celý týden a za každého počasí v Čakovickém zámeckém parku a v Letňansko - Kbelském lesoparku. Sice prozatím již ne se mnou, ale zacvičit si můžete s Kačkou Světlíkovou. Rozpis lekcí najdete na Facebook stránce Strollering Čakovice, Letňany 

  • Čakovický zámecký park: úterý 9,00 - 10,00
  • Letňansko - Kbelský lesopark: pátek 9,00 - 10,00

Lekce v CVČ Měšice

Pestré lekce, které vás dostanou do kondice. Vše za přítomnosti našich dětiček, ale můžete i bez nich. Lekce probíhají v Centru volného času Měšice.  

  • Problémové partie v úterý 14,00 - 15,00
  • Intervalový trénink s posilováním v pátek 10,00 - 11,00

Lekce ve Kbelích

Intenzivní intervalový trénink s posilováním na problematické partie. Lekce, které ve vás rozproudí energii a zpevní vaši postavu. Lekce najdete také na Facebook stránce Buď FIT se Sandrou

Lekce v Panther Gym

Skupinové lekce Formování těla a Velké míče ve fitness centru Panther Gym v Čakovicích. Lekce najdete také na webových stránkách Panther Gym

  • Pondělí 17,00 - 18,00 Cvičení pro těhotné
  • Úterý 17,00 - 18,00 Velké míče a bosu
  • Čtvrtek 17, 00 - 18,00 Formování těla

INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINKY

Máte raději individuální přístup a trénink přímo na míru? Napište a domluvím se 🙂

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

KONTAKT

napište mi ... zavolejte ... nebo vyplňte kontaktní formulář

Sandra Jandová
Sandra Jandová

+420 721 865 984

sandra@strollering.cz

@budFITSeSandrou

@strolleringcakovice

#strolleringsesandrou

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Těším se na vás na lekci!