Naše MISE: "Podporujeme maminky k prožití MD aktivně a s úsměvem. Inspirujeme a rozdmýcháváme motivaci k pohybu a k akci. Nabízíme jedinečnou šanci seberealizace a seberozvoje." 

Sandra Jandová

instruktorka kondičního posilování, školitelka a instruktorka programu Strollering®, jednatelka společnosti Active Women s.r.o.

Jsem hrdou maminkou dvouleté dcerky Natálky, lektorkou nejen Strolleringu a milovnicí oříškové čokolády...:) 

Strollering mě naprosto učaroval! Hlavně díky nadšení a radosti mých úžasných maminek, které si několikrát týdně s neuvěřitelnou energií přicházejí se mnou dát do těla!

Jsem spolumajitelkou nově založené společnosti Active Women s.r.o. a programu Strollering®, instruktorkou kondičního posilování, školitelkou a instruktorkou programu Strollering®. 

Společně s Natálkou cvičíme Strollering® v Praze - Čakovicích a Letňanech. Vedle Strolleringu se mnou můžete zažít i další "indoor" lekce, které jsou vhodné pro maminky po porodu, s dětmi i bez dětí, tak i pro ženy, které mají těhotenství a porod dávno za sebou nebo před sebou. 

Chcete si se mnou přijít zacvičit? Kde mě můžete potkat, zkusit mé lekce, ať už "strolleringové" nebo klasické, najdete zde, na této stránce níže 🙂

NOVÉ SKUPINOVÉ LEKCE 

OD 15. ŘÍJNA 2018 KAŽDÉ ÚTERÝ A STŘEDU V PANTHER GYM ČAKOVICE

VELKÉ MÍČE 

Lekce na velkém míči se skládá z dynamického zahřátí na míči i mimo něj a následném kondičním posilování na míči. Díky posilování pomocí velkého míče získáte fyzickou kondici a posílíte hluboké vnitřní svalstvo. Zlepšíte své balanční schopnosti, aktivujete břišní svaly společně s hlubokými svaly páteře, které jsou velmi důležité k udržení dobré stability páteře. Díky čemuž se vám podaří zmírnit boleti zad.

Svá těla tak krásně zpevníme a vytvarujeme. Lekci zakončíme protahovacím cvičením.

Lekce jsou určené pro ženy v každé věku, i pro ženy po těhotenství a porodu, které chtějí něco udělat pro své tělo, odreagovat se, načerpat pozitivní energii a cítit se krásně.

FORMOVÁNÍ TĚLA

Lekce začíná lehkou, avšak dynamickou choreografií v rychlejším tempu pro nastartování metabolismu ke spalování, po kterém následuje posilování problémových partií těla, jako jsou boky, hýždě, bříško, nohy, paže. Posilovat budeme s vlastní váhou těla, s využitím pomůcek ve formě gumiček, balonu, činek, atd.

Tělo budeme hezky tvarovat a redukovat podkožní tuk. Lekci zakončíme strečinkem.

Lekce jsou určené pro ženy v každé věku, které chtějí něco udělat pro své tělo, odreagovat se a načerpat pozitivní energii pro další dny.

MOJE LEKCE

Kdy a kde si se mnou můžete zacvičit?

STROLLERING®

Strollering® lekce cvičíme po celý týden a za každého počasí v Čakovickém zámeckém parku a v Letňansko - Kbelském lesoparku. Rozpis lekcí najdete na Facebook stránce Strollering Čakovice, Letňany 

  • Čakovický zámecký park: úterý a čtvrtek 9,00 - 10,00
  • Letňansko - Kbelský lesopark: pondělí, středa a pátek 9,00 - 10,00

Lekce v CVČ Měšice

Pestré lekce, které vás dostanou do kondice. Vše za přítomnosti našich dětiček, ale můžete i bez nich. Lekce probíhají v Centru volného času Měšice.  

  • Problematické partie v úterý 14,00 - 15,00
  • Intervalový trénink s posilováním v pátek 10,00 - 11,00

Lekce v Čakovicích a Kbelích

Intenzivní intervalový trénink s posilováním na problematické partie. Lekce, které ve vás rozproudí energii a zpevní vaši postavu. Lekce najdete také na Facebook stránce Strollering Čakovice, Letňany

Lekce v Panther Gym

Skupinové lekce Formování těla a Velké míče ve fitness centru Panther Gym v Čakovicích. Lekce najdete také na webových stránkách Panther Gym

  • Úterý 16,30 - 17,30 Velké míče
  • Čtvrtek 16,30 - 17,30 Formování těla

ROZVRH MÝCH LEKCÍ

KONTAKT

napište mi ... zavolejte ... nebo vyplňte kontaktní formulář

Sandra Jandová
Sandra Jandová

+420 721 865 984

sandra@strollering.cz

@budFITSeSandrou

@strolleringcakovice

#strolleringsesandrou

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Těším se na vás na lekci!