Naše MISE: \"Podporujeme maminky k prožití MD aktivně a s úsměvem. Inspirujeme a rozdmýcháváme motivaci k pohybu a k akci. Nabízíme jedinečnou šanci seberealizace a seberozvoje.\" 

Strollering® - Mateřská v pohybu

• Co je Strollering® • Strollering® nejen cvičení s kočárky • 

Co je Strollering®?

Strollering® je outdoorové cvičení na čerstvém vzduchu, jehož základem je sportovní  dynamická chůze s kočárkem, která je odborníky považována za nejpřirozenější a nejefektivnější druh pohybu a o to více právě pro maminky po porodu. Správně provedená sportovní chůze dokáže opravdu zázraky.

Strollering® efektivně kombinuje sportovní chůzi s kočárkem s kardio-cviky a posilovacími cviky, které jsou úzce zaměřené na problematické partie většiny žen. Je zde tedy řeč o zpevnění břicha, hýždí, stehen a paží. Strollering® je zkrátka jedinečný druh cvičení, u kterého maminka může hubnout, zpevňovat své tělo a to vše za přítomnosti svého děťátka v kočárku či na odrážedle.

A Strollering® má další nesporné výhody - tím, jak maminka s sebou bere miminko na lekce, nejenže nemusí shánět hlídání, ale již od útlého dětství mu jde příkladem.  Děti tak vnímají, že hýbat se je normální a že sport patří mezi každodenní běžné činnosti.

Pro velikou část maminek se Strollering® stane i určitým způsobem psycho hygieny. Žena na mateřské dovolené má ze sebe již po pár lekcích nejen lepší pocit, že pro sebe něco dělá, ale také má možnost navazovat kontakty i s jinými maminkami s podobným laděním. Cítí se lépe, vypadá lépe a je prostě celkově spokojenější.

Strollering® se cvičí v rámci celé České republiky a lektorky jsou například v Praze, Brně, Vyškově, Rožnově pod Radhoštěm, Rakovníku … Strollering® se šíří i za hranice naší krásné vlasti. V polovině roku 2015 se proškolilo 6 lektorek i z Polska a vznikl tak sesterský program s názvem Buggy Gym. Cvičí se také v Chorvatsku, Itálii a Anglii.

Strollering není jen cvičení s kočárky...

Strollering® jsou: 

Závody kočárků

Každý rok Strollering® pořádá celorepublikovou akci Závody kočárků.

Zábavně sportovní akce pro rodiny s dětmi, kdy se v jeden určitý den po celé ČR (a na Slovensku) sejdou již posedmé stovky mladých rodin a užijí si kočárkové závody. Závodí se ve svižné chůzi a trasu tvoří rovinka o délce cca 100 kroků.

Akce a Online výzvy

Pořádáme cvičební pobyty pro maminky s dětmi a nejen pro maminky.  Objevujeme se na významných akcí.

Vyzkoušejte naše online programy na 15 dní, 4 týdny nebo na formování těla do plavek.  Aktuálně také cvičíme živě online každé úterý a čtvrtek. 

Školení lektorek

Podporujeme maminky k prožití MD aktivně a s úsměvem. Inspirujeme a rozdmýcháváme motivaci k pohybu a k akci. Nabízíme jedinečnou šanci seberealizace a seberozvoje. 

Máte jedinečnou šanci užít si mateřskou v pohybu!

Staňte se lektorkou Strolleringu!