Naše MISE: "Podporujeme maminky k prožití MD aktivně a s úsměvem. Inspirujeme a rozdmýcháváme motivaci k pohybu a k akci. Nabízíme jedinečnou šanci seberealizace a seberozvoje." 

NEJEN NAŠE AKCE

Aneb kde se můžeme vidět?:)

Neon RUN 31. 8. 2019

Je to divoký, šílený, zářící a neonový běh pro celou rodinu plný zážitků! Neon Run není moc o rychlosti, ale spíše o zážitku. Při běhu vás obklopí noc plná jasných světel a neonových barev. 

Nejenže se můžete těšit v oboře Hvězda na netradiční běh, ale také na odpolední ukázku cvičení s kočárky s našimi lektorkami.

Více informací

Teribear hýbe Prahou 5. - 14. 9. 2019 park Vítkov

Za každý kilometr, který zaznamená váš čip, věnují partneři akce 30 Kč na vámi zvolený příběh.

Strollering® tým lektorek a aktivním maminek chce letos pomoci na projekt "Ohrožené těhotné maminky" a v průběhu konání celé akce se bude aktivně pohybovat na letošní trase na Vítkově. Potkáme se?

Více informací

Běh městem Mladá Boleslav 8. 9. 2019

Běh městem Mladá Boleslav patří již k významným tradicím mladoboleslavského sportu, neboť se koná již 7. ročník. Letošní výtěžek z Běhu městem MB bude věnován spolku NEDOKLUBKO, který podporuje rodiče předčasně narozených dětí a jednotky intenzivní péče neonatologických oddělení a my budeme u toho také! 

Přijďte za námi na procházkovou trasu.

Více informací

Avon běh 14. 9. 2019 Letenské sady

6.ročník charitativního běhu boje proti rakovině prsu. 

Odpolední závody dětí 211 Kids Cup a nezávodní rodinné běhy Family Run. Tam Strollering® prostě nesmí chybět.

Máme pro vás nachystanou rozcvičku u Family Runu, ukázku správné dynamické chůze a v rámci doprovodného programu samozřejmě ukázku cvičení. 

Více informací

ŠKOLENÍ 5. - 6. ŘÍJNA 2019 | 19. - 20. ŘÍJNA 2019

ŠKOLENÍ NOVÝCH LEKTOREK STROLLERINGU - CVIČENÍ S KOČÁRKY

Dva dny plné sportu s kočárkem, nových informací, mnoho rad a zkušeností za více jak 7letou praxi. Čeká na vás didaktika a metodika outdoorového tréninku, nácvik zadávání správné techniky chůze a kardio cviků, detailní zásobník cviků (nejen) s kočárkem, a spousta dalšího.
  • 5. - 6. ŘÍJNA 2019 - Bánská Bystrica, Slovensko
  • 19. - 20. ŘÍJNA 2019 - Praha, Česká republika
Více informací

A kde jste nás mohli vidět?:)

S kočárkem Prahou ve Žlutých lázních 22. 5. 2019

Již několikátým rokem jsme se zúčastnily akce pro všechny rodiče s kočárky a předvedly ukázku tance a pohybu ve stylu Strollering® lekcí.

Více informací

Běh pro miminka do dlaně 5. 5. 2019 v oboře Hvězda

I letos jsme se účastnily této úžasné akci, která pomáhá dětem a rodinám předčasně narozených dětí. Mohly jste nás potkat v rámci procházkové trasy u stanoviště Bojovnost.

Více informací

Smajlee den 12. 4. 2019

Smajlee den byl tak trochu veletrh, tak trochu den pro maminky a těhulky. Plný přednášek a zajímavých stánků.

A proto jsme tu také nesměly chybět.

Více informací

SVĚTOVÝ DEN PŘEDČASNĚ NAROZENÝCH DĚTÍ 9.11.2018

17. listopadový den byl vyhlášen Světovým dnem předčasně narozených dětí. Od roku 2010 slavíme Světový den také v České republice. 

V Praze slavíme již tradičně o něco předčasně a to 9. listopadu 2018 na Žofíně v Praze. Součástí odpoledního programu je i Strollering® a Tak trochu jinou procházku si společně s námi můžete vyzkoušet právě během toho odpoledne. 

Více informací

Podzimní Strollering® v hotelu Monínec

PODZIMNÍ VÍKEND SE STROLLERINGEM V HOTELU MONÍNEC   5.10. - 7.10. 2018

Opět vyrazily na víkend plný pohybu a zábavy! Tentokrát do hotelu Monínec. Čekalo na nás: 3 nabité outdoor lekce Strolleringu, 1 lekce intervalového tréninku a posilování a 3x 15 minutovka na břišní svaly a samozřejmě relax v bazénu a vířivce 😉 
Fotogalerie

Běh pro miminka do dlaně 9. ZÁŘÍ 2018

V neděli 9. září od 13 hod. Strollering® můžete potkat na akci Běh pro miminka do dlaně Nemocnice na Bulovce!

💜Pojďte s námi podpořit rodiče, kteří tráví s předčasně narozenými dětmi čas na neonatologickém oddělení a vzkázat jim, že v tom nejsou sami. 💜

Více informací

S kočárkem Prahou 2018

I loni jste nás mohli potkat na S kočárkem Prahou ve Žlutých lázních 🙂 

Těšíme se na další ročník! 

Fotogalerie

ZÁVODY KOČÁRKŮ

7. ročník ZÁVODŮ KOČÁRKŮ proběhl v něděli 13. května na Den matek. Zábavně sportovní akce pro rodiny s dětmi, kdy se v jeden určitý den po celé ČR (a na Slovensku) sešly již posedmé stovky mladých rodin a užijí si kočárkové závody.

Fotogalerie

ČESKÁ HRAČKA 17. - 18. 11. 2017

Česká hračka srdečně zve všechny milovníky české hračkářské, designové a řemeslné tradice na prodejní výstavu VYROBENO V CZECHII - V ČESKÉ REPUBLICE. Je připraven doprovodný program a nabídka kvalitního občerstvení z lokálních surovin. 

Více informací

FESTIVAL SPORŤÁČEK PRAHA - 9.9. 2017

V sobotu 9.9.2017 se ve Sportovním areálu Hamr Braník konal další ročník festivalu Sporťáček. Báječně jsme si to užily! Slalom pro dětičky s kočárky, ke kterému se přidali i tatínkové a pro ty, co nechtěli moc závodit, jsme si připravili kočárkové omalovánky:)

Více informací

S KOČÁRKEM PRAHOU 2017

Strollering® jste mohli potkat na akci S kočárkem Prahou 2017 a nás při cvičení s kočárky v akci:) Podívejte se na video z letošního ročníku!

Video

Festival o těhotenství, porodu a rodičovství

Můj porod, moje síla. A Strollering® opět poskytl mediální partnerství pro tuto inspirativní akci, která proběhla 13. - 19. 5. 2019.

Tisková zpráva zde

Více informací

8. ročník Závody kočárků 14. 4. 2019 park Ladronka

Ačkoliv nám počasí nepřálo, sešla se na 30 místech v ČR a SR ve stejnou hodinu spousta nadšených závodníků a společně jsme vybrali rekordní částku 140 250,- Kč.

Bylo to skvělé, děkujeme.

Více informací

BIOSTYL - ECOWORLD 9.11. - 11.11. 2018

Mezinárodní veletrh zdravé výživy, zdravého životního stylu a ekologicky šetrných výrobků a služeb BIOSTYL - ECOWORLD se uskuteční 9. – 11. 11. 2018 na Výstavišti v Praze - Holešovicích.

Potkat tam můžete i nás během soboty a neděle při workshopech se Strolleringem. 

Více informací

Strollering pobyt na Friesových boudách 17. - 20.5.

PRODLOUŽENÝ VÍKEND s lektorkami Strolleringu

S úžasnou partou maminek a dětiček jsme vyrazily na prodloužený víkend plný Strolleringu, výletů a relaxu do Krkonoš 🙂 Podívejte se, jak moc jsme si to tam užily a pojeďte na podzim s námi 🙂

Fotogalerie

Světový týden respektu k porodu 14. - 20. 5. 2018

TÉMA ročníku 2018: Méně zásahů, více péče.

Jsme pyšným mediálním partnerem Světového týdne respektu k porodu!
 
Více informací

Strollering víkendový pobyt v Harrachově 13. - 15. 4.

13. - 15.4. 2018 jsme poprvé vyrazily na Strollering víkend s cestovní kanceláří Capro! A měly jsme se naprosto báječně. 4 lekce Strolleringu v krásném Harrachově, úžasná příroda a hlavně úžasná parta aktivních maminek.
Příště musíte s námi 🙂 
Fotogalerie

Doporučujeme! ONLINE SUMMIT 28.1. - 3.2.2018

Zúčastněte se online konference o tom, jak ovlivnit budoucí zdraví vašeho dítěte, které začíná přípravou obou rodičů ještě před početím miminka. Těšit se můžete na 21 rozhovorů s předními odborníky z České republiky.

AKTIVNÍ ODPOLEDNE S FEEDO.CZ - 13.9. 2017

Aktivně zábavné odpoledne s Feedo.cz na Teribear Hýbe Prahou aneb prima den s medvědem na Vítkově. Čekala a nás lekce báječného Strolleringu®, občerstvení a také tombola, kde maminky se svými dětmi mohly vyhrát hodnotné ceny. 

Video

RATOLEST FEST - 27. 5. 2017

Společně s kočárky B.O.B. jste Strollering® mohli potkat na RATOLEST FESTu na Náplavce na Praze 2. I tento ročník byl naprosto vydařený!

Více informací