Naše MISE: "Podporujeme maminky k prožití MD aktivně a s úsměvem. Inspirujeme a rozdmýcháváme motivaci k pohybu a k akci. Nabízíme jedinečnou šanci seberealizace a seberozvoje." 

NEJEN NAŠE AKCE

Aneb kde se můžeme vidět?:)

ŠKOLENÍ 27. - 28. DUBNA 2019  | 8. - 9. ČERVNA 2019  |  20. - 21. ČERVENCE 2019  | 14. - 15. ZÁŘÍ 2019

ŠKOLENÍ NOVÝCH LEKTOREK STROLLERINGU - CVIČENÍ S KOČÁRKY

Dva dny plné sportu s kočárkem, nových informací, mnoho rad a zkušeností za více jak 7letou praxi. Čeká na vás didaktika a metodika outdoorového tréninku, nácvik zadávání správné techniky chůze a kardio cviků, detailní zásobník cviků (nejen) s kočárkem, a spousta dalšího.
Více informací

SmajleeDen 12.4. 2019 ... s láskou pro naše maminky

SmajleeDen - Veletrh pro těhotné, maminky a děti 12. 4. 2019 VNITROBLOK

Smajlee den je tak trochu veletrh, tak trochu den pro naše maminky a těhulky. Na Smajlee dni zažijete spoustu zábavy v podobě nejrůznějších workshopů ať již o kosmetice a líčení, o zdravé stravě, o správném vývoji řeči Vašich ratolestí, či kurz první pomoci. Společně s ProMaminky.cz na veletrhu můžete potkat i nás, Strollering, a vyzkoušet si několik cviků u kočárků nebo s děťátkem v náruči. 
Více informací

ZÁVODY KOČÁRKŮ 14. 4. 2019

8. ročník ZÁVODŮ KOČÁRKŮ proběhne v něděli 14. dubna. Zábavně sportovní akce pro rodiny s dětmi, kdy se v jeden určitý den po celé ČR (a na Slovensku) sešly již posedmé stovky mladých rodin a užijí si kočárkové závody.

Více informací

Festival o těhotenství, porodu a rodičovství - MŮJ POROD MOJE SÍLA

14. ročník Festivalu o těhotenství, porodu a rodičovství letos na téma MŮJ POROD MOJE SÍLA se koná v Praze Sněmovní 7 od 13. května do 19. května 2019! 

I letos jsme hrdým mediálním partnerem tohoto festivalu 🙂 

Tisková zpráva k dispozici zde

Více informací

A kde jste nás mohli vidět?:)

SVĚTOVÝ DEN PŘEDČASNĚ NAROZENÝCH DĚTÍ 9.11.2018

17. listopadový den byl vyhlášen Světovým dnem předčasně narozených dětí. Od roku 2010 slavíme Světový den také v České republice. 

Letos slavíme v Praze již tradičně o něco předčasně a to 9. listopadu 2018 na Žofíně v Praze. Součástí odpoledního programu je i Strollering® a Tak trochu jinou procházku si společně s námi můžete vyzkoušet právě během toho odpoledne. 

Registrace a více informací

Podzimní Strollering® v hotelu Monínec

PODZIMNÍ VÍKEND SE STROLLERINGEM V HOTELU MONÍNEC   5.10. - 7.10. 2018

Opět yyrazily na víkend plný pohybu a zábavy! Tentokrát do hotelu Monínec. Čekalo na nás: 3 nabité outdoor lekce Strolleringu, 1 lekce intervalového tréninku a posilování a 3x 15 minutovka na břišní svaly a samozřejmě relax v bazénu a vířivce 😉 
Fotogalerie

Běh pro miminka do dlaně 9. ZÁŘÍ 2018

V neděli 9. září od 13 hod. Strollering® můžete potkat na akci Běh pro miminka do dlaně Nemocnice na Bulovce!

💜Pojďte s námi podpořit rodiče, kteří tráví s předčasně narozenými dětmi čas na neonatologickém oddělení a vzkázat jim, že v tom nejsou sami. 💜

Více informací

S kočárkem Prahou 2018

I letos jste nás mohli potkat na S kočárkem Prahou ve Žlutých lázních 🙂 

Těšíme se na další ročník! 

Fotogalerie

ZÁVODY KOČÁRKŮ

7. ročník ZÁVODŮ KOČÁRKŮ proběhl v něděli 13. května na Den matek. Zábavně sportovní akce pro rodiny s dětmi, kdy se v jeden určitý den po celé ČR (a na Slovensku) sešly již posedmé stovky mladých rodin a užijí si kočárkové závody.

Fotogalerie

ČESKÁ HRAČKA 17. - 18. 11. 2017

Česká hračka srdečně zve všechny milovníky české hračkářské, designové a řemeslné tradice na prodejní výstavu VYROBENO V CZECHII - V ČESKÉ REPUBLICE. Je připraven doprovodný program a nabídka kvalitního občerstvení z lokálních surovin. 

Více informací

FESTIVAL SPORŤÁČEK PRAHA - 9.9. 2017

V sobotu 9.9.2017 se ve Sportovním areálu Hamr Braník konal další ročník festivalu Sporťáček. Báječně jsme si to užily! Slalom pro dětičky s kočárky, ke kterému se přidali i tatínkové a pro ty, co nechtěli moc závodit, jsme si připravili kočárkové omalovánky:)

Více informací

S KOČÁRKEM PRAHOU 2017

Strollering® jste mohli potkat na akci S kočárkem Prahou 2017 a nás při cvičení s kočárky v akci:) Podívejte se na video z letošního ročníku!

Video

BIOSTYL - ECOWORLD 9.11. - 11.11. 2018

Mezinárodní veletrh zdravé výživy, zdravého životního stylu a ekologicky šetrných výrobků a služeb BIOSTYL - ECOWORLD se uskuteční 9. – 11. 11. 2018 na Výstavišti v Praze - Holešovicích.

Potkat tam můžete i nás během soboty a neděle při workshopech se Strolleringem. 

Více informací

Strollering pobyt na Friesových boudách 17. - 20.5.

PRODLOUŽENÝ VÍKEND s lektorkami Strolleringu

S úžasnou partou maminek a dětiček jsme vyrazily na prodloužený víkend plný Strolleringu, výletů a relaxu do Krkonoš 🙂 Podívejte se, jak moc jsme si to tam užily a pojeďte na podzim s námi 🙂

Fotogalerie

Světový týden respektu k porodu 14. - 20. 5. 2018

TÉMA ročníku 2018: Méně zásahů, více péče.

Jsme pyšným mediálním partnerem Světového týdne respektu k porodu!
 
Více informací

Strollering víkendový pobyt v Harrachově 13. - 15. 4.

13. - 15.4. 2018 jsme poprvé vyrazily na Strollering víkend s cestovní kanceláří Capro! A měly jsme se naprosto báječně. 4 lekce Strolleringu v krásném Harrachově, úžasná příroda a hlavně úžasná parta aktivních maminek.
Příště musíte s námi 🙂 
Fotogalerie

Doporučujeme! ONLINE SUMMIT 28.1. - 3.2.2018

Zúčastněte se online konference o tom, jak ovlivnit budoucí zdraví vašeho dítěte, které začíná přípravou obou rodičů ještě před početím miminka. Těšit se můžete na 21 rozhovorů s předními odborníky z České republiky.

AKTIVNÍ ODPOLEDNE S FEEDO.CZ - 13.9. 2017

Aktivně zábavné odpoledne s Feedo.cz na Teribear Hýbe Prahou aneb prima den s medvědem na Vítkově. Čekala a nás lekce báječného Strolleringu®, občerstvení a také tombola, kde maminky se svými dětmi mohly vyhrát hodnotné ceny. 

Video

RATOLEST FEST - 27. 5. 2017

Společně s kočárky B.O.B. jste Strollering® mohli potkat na RATOLEST FESTu na Náplavce na Praze 2. I tento ročník byl naprosto vydařený!

Více informací