Naše MISE: "Podporujeme maminky k prožití MD aktivně a s úsměvem. Inspirujeme a rozdmýcháváme motivaci k pohybu a k akci. Nabízíme jedinečnou šanci seberealizace a seberozvoje." 

NAŠI PARTNEŘI

Jejich produktům a službám opravdu věříme!

KiK - sympatický, chytrý, dobrý. Oblíbený obchod všech maminek - kromě cenově dostupné módy pro každého zde seženete také doplňky do bytu či zahrady, bytový textil a dekorační předměty.

Sportovní kočárky BOB jsou ideální pro aktivní mateřskou - tedy ideální na lekce Strolleringu:), ale také pro in-liny, nebo horskou túru! Skvělé ovládání, spousta místa a sportovní design!

OLYMPTOY - dovozce a distributor hraček, které se vyznačují nejen svojí kvalitou, ale především vlastností dokázat rozvinout osobnost dítěte ve všech stupních jeho vývoje.

Multivitamin. želatinky RAKYTNÍČEK jsou unikátní svou ovocnou chutí a vysokým obsahem vitamínů. Na trh je jako první uvedla spol. TEREZIA COMPANY - česká firma s tradicí více jak 25 let.

E-SHOP s dětským oblečením - specializovaný eshop na dětské outdoorové oblečení a související sortiment zn. Elodie Details, Kozi Kidz, Oskar&Ellen, Reima.

Cestovní kancelář CAPRO organizuje moderní wellness pobyty v Čechách i u moře. Společně s CK Capro a Strolleringem si můžete užít aktivní víkend v Čechách nebo i týden u moře.

Zdravé stravování - Přesvědčte se, že zdravé stravování může být chutné a zároveň syté. Zdravé stravování nabízí programy zdravého stravování pro dietu, hodnotnou stravu i aktivní život. Spolupracuje s námi v našich výzvách a online programech 🙂

Produkty SEBAMED stabilizují přirozený kyselý ochranný plášť pokožky pomocí pH 5,5 - ať už jde o denní péči o citlivou pleť, jemnou pokožku miminek, nebo vysoké nároky zatěžované pleti.

E-shop FEEDO.CZ je největší specializovaný e-shop s kojeneckou výživou, dětským vybavením a nejširším sortimentem v ČR. Na trhu působí již od roku 2010!

Hipp - největší zpracovatel BIO surovin na světě. Jistě znáte jeho mléka, příkrmy, stravu pro děti 1-3 roky, či kosmetiku pro děti nebo v době těhotenství.

Rejfood - výrobce produktů s vysokým obsahem vlákniny, snídaňových cereálií s vitamíny a železem, bylinné čaje a samozřejmě výrobky pro děti.

Kojo je nová značka oblečení pro aktivní maminky, které právě kojí.

Funkční oblečení pro kojící maminky. Podporuje a spojuje to, co je přirozené - pohyb a kojení.

Oblečení Didriksons je stále jednou z vedoucích společností na trhu s funkčním oblečením. Didriksons, to je kvalita, spolehlivost a neotřelý skandinávský styl. To vše podepsáno již 100letou zkušeností!

Výrobce a distributor přírodních produktů z kategorie potravních doplňků a kosmetiky. Všechny přípravky jsou vyvinuty podle principů staré čínské medicíny.

Gaga pleny - specializovaný obchod s látkovými plenkami pro děti, dále nabízí tréninkové kalhotky, přebalovací podložky, pytle na pleny a spoustu dalších potřeb. 

Fromin - VODA z doby ledové... Vysoce kvalitní a zaručeně přírodní voda, která není žádným způsobem chemicky ani fyzikálně upravovaná.

Y O U R  S T A R - Designovky pro Vaše děti. Krásné, funkční a kvalitní doplňky do pokojíčků, hračky a oblečení. Pečlivě vybírané a testované na vlastních dětech 🙂