Naše MISE: "Podporujeme maminky k prožití MD aktivně a s úsměvem. Inspirujeme a rozdmýcháváme motivaci k pohybu a k akci. Nabízíme jedinečnou šanci seberealizace a seberozvoje." 

NAŠI PARTNEŘI

Jejich produktům a službám opravdu věříme!

KiK - sympatický, chytrý, dobrý. Oblíbený obchod všech maminek - kromě cenově dostupné módy pro každého zde seženete také doplňky do bytu či zahrady, bytový textil a dekorační předměty.

Sportovní kočárky BOB jsou ideální pro aktivní mateřskou - tedy ideální na lekce Strolleringu:), ale také pro in-liny, nebo horskou túru! Skvělé ovládání, spousta místa a sportovní design!

OLYMPTOY - dovozce a distributor hraček, které se vyznačují nejen svojí kvalitou, ale především vlastností dokázat rozvinout osobnost dítěte ve všech stupních jeho vývoje.

Multivitamin. želatinky RAKYTNÍČEK jsou unikátní svou ovocnou chutí a vysokým obsahem vitamínů. Na trh je jako první uvedla spol. TEREZIA COMPANY - česká firma s tradicí více jak 25 let.

E-SHOP s dětským oblečením - specializovaný eshop na dětské outdoorové oblečení a související sortiment zn. Elodie Details, Kozi Kidz, Oskar&Ellen, Reima.

Zdravé stravování - Přesvědčte se, že zdravé stravování může být chutné a zároveň syté. Zdravé stravování nabízí programy zdravého stravování pro dietu, hodnotnou stravu i aktivní život. Spolupracuje s námi v našich výzvách a online programech 🙂

Happy Baby vás provede celý těhotenstvím, porodem i péčí o miminko. Na jejich webových stránkách najdete výborné recepty, rubriku pro ženy i poradnu. Happy Baby dárkové balíčky Moje mateřství, Já a moje miminko nebo Moje rodina můžete získat v porodnici, u svého gynekologa nebo na webových stránkách happybaby.cz 

Mavimi pomáhá začlenit do pracovního života často přehlíženou skupinu – maminky na rodičovské či ženy pečující o rodinu. 

Produkty SEBAMED stabilizují přirozený kyselý ochranný plášť pokožky pomocí pH 5,5 - ať už jde o denní péči o citlivou pleť, jemnou pokožku miminek, nebo vysoké nároky zatěžované pleti.

E-shop FEEDO.CZ je největší specializovaný e-shop s kojeneckou výživou, dětským vybavením a nejširším sortimentem v ČR. Na trhu působí již od roku 2010!

Hipp - největší zpracovatel BIO surovin na světě. Jistě znáte jeho mléka, příkrmy, stravu pro děti 1-3 roky, či kosmetiku pro děti nebo v době těhotenství.

Rejfood - výrobce produktů s vysokým obsahem vlákniny, snídaňových cereálií s vitamíny a železem, bylinné čaje a samozřejmě výrobky pro děti.

Kojo je nová značka oblečení pro aktivní maminky, které právě kojí.

Funkční oblečení pro kojící maminky. Podporuje a spojuje to, co je přirozené - pohyb a kojení.

Chcete-li se při porodu vyhnout natržení nebo nástřihu hráze, pak se seznamte se zdravotnickou pomůckou Aniball, sloužící k předporodní přípravě a zpevnění svalů pánevního dna po porodu. Druhou zdravotní pomůckou je Aniball Inco užitečný pomocník, který slouží k objevení pánevního dna, jeho síly a pochopení na jakém principu pracuje.

Oblečení Didriksons je stále jednou z vedoucích společností na trhu s funkčním oblečením. Didriksons, to je kvalita, spolehlivost a neotřelý skandinávský styl. To vše podepsáno již 100letou zkušeností!

Výrobce a distributor přírodních produktů z kategorie potravních doplňků a kosmetiky. Všechny přípravky jsou vyvinuty podle principů staré čínské medicíny.

Gaga pleny - specializovaný obchod s látkovými plenkami pro děti, dále nabízí tréninkové kalhotky, přebalovací podložky, pytle na pleny a spoustu dalších potřeb. 

Fromin - VODA z doby ledové... Vysoce kvalitní a zaručeně přírodní voda, která není žádným způsobem chemicky ani fyzikálně upravovaná.

Y O U R  S T A R - Designovky pro Vaše děti. Krásné, funkční a kvalitní doplňky do pokojíčků, hračky a oblečení. Pečlivě vybírané a testované na vlastních dětech 🙂

PRO KOHO JE NEKÁVA URČENA?

Pro všechny, kteří mají intoleranci na kofein. Pro milovníky „klasické“ kávy, kteří rádi „naředí“ svou denní dávku kofeinu. Pro všechny kdo nechtějí dopřát svému tělu kofein ihned po ránu či před spaním. Pro všechny příznivce zdravého životního stylu. Pro těhotné a kojící matky či děti. Pro všechny, kteří si chtějí dopřát pohodové chvíle a vychutnat si chuť přirozeně bezkofeinového espressa.