Naše MISE: \"Podporujeme maminky k prožití MD aktivně a s úsměvem. Inspirujeme a rozdmýcháváme motivaci k pohybu a k akci. Nabízíme jedinečnou šanci seberealizace a seberozvoje.\" 

Můj první příspěvek do Blogu

Jak jsem si sepsala své pocity po Strollering školení a rozhodla se je poslat dál…

Právě skončilo první školení nových Strollering lektorek … nejen první školení v tomto roce, ale také první školení, kde jsem já v roli školitelky. Ano! Školitelky! Jsem součástí školícího týmu!!! Koho by to před rokem napadlo? Mě určitě ne!!!

A tak v neděli ve tři hodiny odpoledne sedím v restauraci, usrkávám gulášovou polévku a cítím v sobě tu obrovskou euforii, obří dávku endorfinů, nadšení a pozitivní energie, které jsem díky tomuto školení nových lektorek… dovolím si říct prvního školení pod „mým“ Strolleringem… do sebe nasála. Sedím u oběda sama, ostatním musím připadat dost vtipně a podivně, když se u stolu usmívám jak první jarní sluníčko.

Vycházím z restaurace, a místo cesty přímo domů, nechávám své nohy jít tam, kam se jim chce. Procházím se u nás po Čakovicích se sluchátky v uších. Zjišťuji, že můj, dříve oblíbený, playlist se mi už tolik nelíbí, spíše mi bere mou právě načerpanou energii a radost, a tak volím jiný, naprosto neznámý playlist na Spotify, a pokračuju dál. Venku je krásně. Konečně svítí sluníčko. Ať jsem jakkoliv po tomto školícím víkendu fyzicky unavená, jdu dál. Poslouchám písničku, užívám si chladného vzduchu, cítím, jak mě bolí snad každý sval na nohou. Ale i tak se cítím prostě nádherně! Nepopsatelně nádherně! Mám chuť jít běhat, zaběhnout si svých 10 známých kilometrů. V tu chvíli mi hlavou proletí myšlenka: „Ano, to je přesně ten důvod, proč jsem převzala Strollering! To je přesně to, co holky z týmu často popisují!“ Říkám si, že bych si všechny tyto myšlenky měla sepsat a možná i poslat dál a někomu dát přečíst.

Jaký je ten důvod, proč jsem převzala Strollering?

Pro tu nekonečnou energii, pro tu radost a obrovské nadšení, pro všechny úžasné ženy kolem něj. Pro všechno to, co mě uchvátilo, oslnilo a zasáhlo při školení, kde jsem se školila na lektorku, při prodlouženém Strollering víkendu na Friesových boudách, při Inspiration Day pro naše lektorky.

Věřte nebo ne, i když všechny důvody převzetí tohoto báječného projektu na začátku víte, někdy pod množstvím práce, starostí atd., na chvíli zapomenete ten pravý důvod „proč jste prostě do TOHO šla“! Teď si asi říkáte: „To jí to tedy brzy opouští.“ …Ano, občas opravdu opouští. Protože zjistíte, že nestíháte takové maličkosti jako úklid domácnosti, vyprání, vyžehlení … ale hlavně zjistíte, že se nestíháte věnovat dítěti tolik, jako dříve, jak jste zvyklá. Zjistíte, že jste mnohem častěji nervózní, uspěchaná, že stále kontrolujete telefon, e-maily, chodíte spát pozdě … ale teď po prvním školení se mi „TO“ opět připomnělo. Znovu vidím ten PRAVÝ důvod! Jsou to ty maminky, ženy, které nadšeně přicházejí a nasávají veškeré informace, pouští se do každého nového kroku, cviku s obří chutí a radostí. Nejsou to jen nové lektorky Strolleringu, je to celý ten báječný tým a lidé kolem vás, kteří v „TO“ celé věří a jdou s vámi dál! Je to ta seberealizace, pocit vlastního uspokojení, pocit, že jste prostě dobrá. Je to ta energie, ta radost, ten krásný pocit z pohybu!

Všechny ty pochybnosti: „Ty to přeci nemůžeš dát, to nezvládneš. Nemáš v sobě to, co Edita.“ jsou pryč!  Ano, nemám. Ale mám něco jiného, mám svůj postoj, svůj přístup, svou energii, chuť a cíle. A vím, že jdu správnou cestou!

STROLLERING a vše kolem něj je mou součástí! Můj život!

Nesmírně moc děkuji Edí, že Strollering stvořila!!!

Pojďte se seberealizovat se mnou a dalšími lektorkami … a přijďte na další školení lektorek v dubnu 😉

Sandra Jandová
Maminka, instruktorka kondičního posilování, lektorka, školitelka a majitelka programu Strollering a Active Women s.r.o.
Komentáře